BiKutuMutluluk Yeni Yıl Özel kutusu..

Tabii ki her sene olduğu gibi bu sene de yılbaşının ilk ve en sürprizlerini bize yollayan BiKutuMutluluk ekibimiz oldu. Hem de nasıl dolu dolu, hem de nasıl keyifli bir kutu ile.
Bir kere kutuyu açar açmaz beni sımsıcak ve yumuşacık bir sürpriz karşıladı hemencecik. Şöyle kocaman ve benim çok sevdiğim ekose desenli bir şal! Şahsen bu deseni çok severim. O yüzden çok beğendim. Zaten fular, şal, eşarp koleksiyoneri :) biri olarak, tam da mevsiminde, hep etrafımda olacağı kesin.
İkinci sürpriz ise, şalın o yumuşacık kanatlarıyla kendini korumaya almış kıpkırmızı bir mum oldu. Öyle ki ne zamandır BKM kutusunda görmeyi beklediğim, görmeyi çok istediğim bir sürpriz idi, cam mum. Şahsen benzeri kutu sürprizleri içerisinde beni en mutlu eden cicilerdendir. Çünkü mum almalara, kullanmalara doyamam, bilen bilir. O yüzden Bi’ Dilek Tut mumu da beni çok sevindirdi.
Yepyeni bir yıl geldikçe, bizi her sene kendine özgü o güzel tasarımlarıyla karşılayan BKM 2018 Takvimi de kutudaki yerini çoktan almıştı. Ona eşlik eden yeni motto kartımız ise mumuzla çok mu çok yakışıyor.
Yeni yıl dileklerimizle tam uyumlu melek bilekliğimiz ise tabii ki hemen takıldı bile :) Zira BKM aksesuarlarını çok seviyorum ve beğenerek hemencecik kullanıma dahil ediyorum :)
BKM kutularında her beni karşıladığında tatlı tatlı :) mutlu eden şekerlemelerin yılbaşo ağaçlı şekli ise çoook sevimli... asıl sorun, benim bunları yemeye kıyamamam desem! :/
Bu ayın güzellik ürünü ise doğal içerikli yüz maskesi. Şahsen her ne kadar düzenli kullanımın çok faydalı olduğunu bilsem de ne yazık ki bir türlü bir rutine oturtamadım. Ancak böyle sürpriz yapıp karşıma çıktığında çok hoşuma gidiyor. O yüzden, yeni yıl öncesi bakım yapmaya beni motive etti bile ;)
O zaman ben şimdi mumumu yakıp şalı sarınarak BiMutlu Dergi’mi okumaya kaçıyorum tabii ki ;)

Comments

Popular Posts