BiKutuMutluluk Yağmur kutusu..

Sanırım karşımızda, tüm zamanların en favori BKM kutularından biri olmaya aday bir konsept var karşımızda. Zira benim Ağustos sonu itibariyle başlayan yağmurlu günlerime.. güneç gibi açan ve bana o günlerde keyifli bir tebessüm ikram eden bir kutu oldu, Yağmur Kutusu. Yağmuru izlemeyi, kitap okumayı, eğlenceli orijinal yastıkları ve tabii ki kahveyi sevengillerden biri olarak kendisini sevdirmemesi çok anormal olurdu :)
Halihazırda yağmur damlası ve bulut sembolünü çok seven biri olarak motto kartının güzelliğinden yepyeni BKM fincanımızın tasarımına, hem şekli hem tasarımındaki damla hâliyle mini yastık kılıfının sempatikliğine kadar hepsi çok mu çok keyifli sürprizler karşıladı beni.
Bu vesileyle bulutlu ve yağmurlu ;) cicilerimize, önceki konseptlerden Ev Kuşu’nun deli güzel bulut bardak altlıklarının ve de Kahve Kutusu’nun bulut not defterinin sürdürülebilirlik eşliğinde arz-ı endam ettiğini de çok mu çok güzel ve keyifli bir dipnot olarak düşmeliyim, kanımca :)
Yağmur damlalı duvar etiketlerinin, benim için ayrıca birer ajanda malzemesi olarak taçlanacağını da eklemeliyim :) Damlalı kolyemizin ise rose gold olduğu hemen hatırlatmalıyım, zira sırf o hâliyle bile tam bir güzellik, kendileri..
Kahve ve kitap sevgimize ise çok orijinal bir tahta kitap okuma yüzüğü ve hem latte hem mocha olmak üzere iki tane Nescafe karşılık gelmiş desem. E bana da kahvemi yapıp pencere önünde BiMutlu Dergi keyfime hazırlanmak kalır :)

Comments

Popular Posts