Lilakutu 2. yaş günü kutusu.. benim de 2. keşif kutusu maceram..

Benim 2. LilaKutu'm, LilaKutu'nun da 2. Yaş Günü paketiydi ve gerçekten de bir doğum günü sürprizine yakışır şekilde birbirinden keyifli mini ganimetlerle doluydu :)
Öncelikle Kasım kutusu, yeni yaşı için bu aya özel çok şık ve zarif, mor kurdeleyle süslenmiş, içi de incilerle taçlandırılmış siyah bir kutu ile evime misafir oldu. Böylesi güzel bir kutunun mutlaka evde yeniden kullanıma dahil olacağı şimdiden garanti :)

İçindeki cicilerin neler olduğuna gelince:
1. Cosmed marka ayak kremi (bazı kutularda da el kremi), parabensiz olmasıyla 10 puanı kaptı. Tam boy olarak yer alan bu ürünün kokusu çok hoş olmakla birlikte sürerken ki dokusu da ayrıca çok hafif, yağsız. Etkisini de yakında görürüm umarım:)
2. Cyrene marka saç maskesi de hemen denenlerden oldu. Bunun da kokusu inanılmaz güzel. Daha durularken saçımı çok güzel yumuşattı ve tararken de hemen açılmasını sağladı saçlarımın. Böylece de normalde tararken deli dökülen saçlarım oldukları yerde kaldı!
3. Dairy Fun duş jeli ise her ne kadar çikolata sever biri olsam da beni etkilemedi. Çünkü çikolata kokulu kremleri, parfümleri, şampuanları pek sevmem. Orijinali dışında bir üründe çikolata kokusu beni çok rahatsız eder, çok ağır gelir. Onun için duş jeli olarak da hiç keyif vermedi :(
4. Enozone marka anti akne losyon spreyi de bu ay kutudan çıkan 2. tam boy üründü! Helal olsun LilaKutu'ya.. Akne ve siyah nokta sorunum olmasa da yağlı (aşırı yağlı değil ancak) cilt yapım nedeniyle kendisine bir şans vermeye başladım. Zira yağı da kontrol altına aldığı vaat ediliyor. Bakalım..
5. Fouf marka gece kremi çıktı mini boy benden, diğerlerinde gündüz kremi veya çamur çıkıyormuş. Kokusu hafif ve güzel. Yağlı da değil. Etkisi nasıl olacak göreceğiz;)
6. Healtha marka yanık damlası/kremi ise süper pratik mini bir boyda ancak bu da orijinal boyu. Yani kutudaki orijinal boy 3. ürün! Hemen mutfaktaki yerini aldı. İnşallah hiç gerek olmaz kullanmaya. LilaKutu'nun ise bu tarz ürün sürprizlerine yer vermesi çok düşünceli ve yerinde..
7. PCO marka kuzu plesantası kullanılmış bir yüz maskesi! Tek kullanımlı pakette. İnce çizgilere, cilt yenilenmesine/sıkılaşmaya iyi geldiği yazıyor. 20 dk. yüzde tuttuktan sonra çıkarıp 6 saat yüze bir şey sürmemek-yıkamamak gerekiyormuş. O yüzden henüz fırsat olmadı :) Ancak bayağı ümit vadediyor gibi duruyor:)
8. Veeee doğum gününe yakışır şekilde, bu ayın ennn güzel ve tatlı sürprizi; Percent Luxury Chocolate'ın çilekli 2 adet mini butik çikolatası! Mini cam bir kavanozdaki bu saf çikolata, çok cici bir şekilde mor kumaş ve kurdelelerle da şeker şeklinde paketlenmişti. Tadı ise muhteşem ötesiydi! Ben şahsen, çok ama çooook beğendim....
İşte LilaKutu sayesinde Kasım/2. Yaş paketiyle tanışma şansına eriştiğim ve beni çok mutlu eden ürünler bunlardı. Şimdiden Aralık/Yılbaşı kutusunun heyecanı sardı diyebilirim :)

Comments

Popular Posts