Son Kate Moss koleksiyonunun ilk parçaları... / First items of last Kate Moss collection...

TopShop, yarın itibariyle Londra’da son Kate Moss koleksiyonunu pazara sunuyor. Koleksiyonun ilk parçaları ise -6 özel parça-, bir gece öncesinden (yani 1 Kasım akşamı) markanın resmi web sitesinde satışa çıktı. Ben de bu özel ve güzel :) parçaları paylaşmak istedim..
Starting from tomorrow, TopShop is launching its latest and last Kate Moss collection. But one night before that day –I mean November, 1st-, on its official web site, they started to sell 6 special items of that collection. And I wanted to share this special and beautiful items…
* 7 gün sıralamasının ilk günü / Pazar, henüz satışa verilmedi ve en alttaki diğer 3 parça ise ekstra..
The 7 day order is in the market but without the Monday item, its not yet. And also the 3 items which is very down at the bottom are extras..


Benim favorilerime gelince; tabii ki Cumadaki gece elbisesi..ışıltılı ışıltılı..; Cumartesideki klasik saten pijama takımı..ve Pazardaki elbise..henüz o satışta değil ama bence hırkadan daha iyi..
And when it comes to my favorites; of course definitely the Friday night dress.. sparkle sparkle..; the Saturday classic satin pj suit.. and the Sunday flower dress.. it is not on the market yet but in my taste, its better than the cardigan...


Eğer blog yazımı beğendiyseniz, sizi de takipçilerimden biri olarak görmeyi çok isterim..
If you’ve liked my blog post, I would be so happy to see you as one of my followers..

Bir de bana Trendus Blog Ödülleri için bir tık’la oy verirseniz, bilin ki havalarda uçarım...;)
* Alfabetik sıralamada (A-Z) 3. sayfadayım..

Popular Posts