Kocan Kadar Konuş: Diriliş..

Sanırım hemen baştan söyleyeyim; çok fantastik olmuş! Ne yazık ki :( İlk filmdeki kadar keyifli ve orijinal değil, aynı tip espriler üzerinde dönmekten uzaklaşamamış ve ne yazık ki o devam filmi hezimetinin kucağına düşmüş.
Öyle ki baba-kız ilişkisi tam bir Amerikanvari halde verilmiş, Türk kültürüne uzak kalmış (mutlaka benzeri vardır ancak filmlere konu olacak kadar genele yayılabilecek olduğunu hiç sanmıyorum!), artı damadımızın durumu, fantastik dememin kaynağını oluşturuyor! Zira yok öyle bir erkek! Mümkün değil! Beyaz atlı prens bile daha olabilir duruyor yanında! O kadar diyim. Zaten adam sadece yakışıklılığı ile oraya konmuş, hiçbir rol yapmasını gerektirecek ortama sokulmamış, resmen süs bitkisi kıvamında ortaya konmuş!
Ezgi Mola müthiş oynamış tabii ki, tam bir yerli Bridget yenge olmuş. Helal olsun ona diyecek lafım yok, ancak olay ne yazık ki, ikinci bir film için tek başına kotarmaya yetmiyor.
Ancak hep dediğim gibi, ilkini izlediyseniz mecbur bakacaksınız ancak çok bişi beklemeyin derim. Hiç olmadı kız kıza bir gecede araya serpiştirin yeter.
Bir de İzmirli kızlarla alınıp verilmeyen nedir anlamadım gitti, kıskançlık resmen, yuh artık, düşün yakamızdan..

Popular Posts