Jale'nin Âleminde ÇEKİLİŞ ZAMANI.. *****SONA ERDİ******

****YARIŞMAMIZ SONA ERDİ*****
*UNUTMAYIN* Blogu takibe almak ve blogun Instagram, Twitter, Facebook ve Pinterest hesaplarını da takibe almak katılımın ZORUNLU koşulları.. Oralardaki yeniden paylaşımlar ise ektra katılım şansı kazandıran seçenekler....

Tüm hediyelerin sahibi, çekilişle belirlenecek tek bir kişi olacaktır.

a Rafflecopter giveaway

Çekiliş Kuralları
  1. Çekiliş; 15 Ekim 2014'te başlayıp 30 Kasım 2014'te bitecektir.
  2. Rafflecopter ile çekilişe nasıl katılabileceğinizi görmek için lütfen tıklayın. Bu şekilde çekilişe katıldığınızda birden fazla çekiliş hakkınız olacaktır. 
  3. Yukarıdaki maddeleri inceleyerek katılımı doğru yaptığınızdan emin olun.
  4. Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, Google+, Tumblr ve blog üzerinden çekiliş sonucu iletilecektir. Lütfen takipte kalın. :)
  5. İki gün içinde kazananlar adreslerini iletmediği taktirde haklarını kaybetmiş oluyorlar ve yeni kazananlar seçiliyor.
  6. Tüm çekilişler Türkiye için geçerlidir, yurt dışı adrese gönderim yapılamıyor.
  7. Kargo ücreti bana aittir.
  8. Çekilişe katıldığınızda yukarıdaki şartları kabul etmiş olursunuz.
Çekiliş Hediyeleri

TONI&GUY kuru şampuan, TONI&GUY deniz tuzu spreyi, FLORMAR oje, WONDER GLOSS oje, ALEX AVIEN oje, COLOR CLUB oje (2 adet), KAJAL göz kalemi, VICTORIA'S SECRET göz kalemi, CYNTHIA ROWLEY göz kalemi, LNC simli eyeliner, CECILE göz farı, COASTAL SCENTS göz farı paleti, NYX maskara, NYX lipgloss, PASTEL lipbalm, INCOCO yapıştırma oje, COSMED mini güneş koruyucu krem, DESSERT ESSENCE diş ipi, REFECTO kaş boyası (mini poşet), CYRENE deneme poşeti güneş koruyucu krem, mini makyaj aynası ve makyaj çantası.

Popular Posts