Sezonun 'kesinlikle alınası' parçası!.. / Definitely a 'must' for the season!..

TopShop’tan tamamen tesadüf eseri aldığım bence jüpon (iç etek) ama onlara göre mini etek olan bu çok ince tül parça tamamen bir hayat kurtarıcı. Esasen, kendisiyle birlikte yine TopShop’tan aldığım bu beyaz elbisenin altına giyiyorum. Çünkü santim farkıyla biraz mini geliyor ve beyaz kumaşı ince olduğu için hafif iç gösteriyor. Bu sebepten almıştım ve vaadini sonuna kadar karşıladı. Ekstradan da elbiseye daha hoş bir hava kattı. Geçenlerde, çok eskiden Koton-Oje’den aldığım ve nedense o dönem hep uzun kotların üzerine giydiğim pembe ince kumaştan elbisemi tek giydim. Ve öyle giyince iç gösterdiği gerçeğiyle karşılaştım. Jüpon devreye girdi ve asıl amacının yanı sıra, diğerine kattığından da fazla bir şekilde acayip bir hava kattı elbiseye. Bence sezonun “kesinlikle alınası” en önemli parçasıydı TopShop’ta!..
This jupon but to them mini skirt which I bought from TopShop is definitely a life-saver. In fact, I had bought it for wearing purpose with that TopShop dress. Cause It is white and has a thin textile. So It is a little bit transparent besides being a little bit short for me. But It gave me more than this. It made the dress much cooler. So It is a definitely a “must” for the season in TopShop!..
Fiyatına takılmayın, zira bence sonuna kadar çıkarıyor. / Dont think that the price is high, cause it pays a lot.

Elbisenin soldaki kullanımı, kış için de bu kombinle iyi bir tercih olabileceğini gösteriyor. / The usage of the dress on the left shows that with this combination it is also a good choice for the winter season.

Popular Posts