POSH BUTİK'ten hediye var...

HEDİYEM VAARRRR!!!!!

Ne zamandır düşünüyordum bir hediye kampanyası yapmayı, bugüne kısmet oldu:) Sizlere bir sürü ama bir sürü hediyem var;)) çam sakızı çoban armağanı şeyler ama umarım beğenmişsinizdir. Öncelikle hediyelerin neler olduğunu anlatayım. Beden konusunda sıkıntı yaşamamak için, kıyafet yerine herkese uyabilecek şeyler seçtim.1)Laveda Spa'dan Sağlık Dolu bir Gün (2 ADET): Bu çek ile Ritz Carlton İstanbul Laveda Spa'ya bir gün boyunca ücretsiz giriş yapabilir, havuz,jakuzi ve fitness olanaklarından faydalanabilirsiniz. Ayrıca 15 dakikalık masaj hizmetinden de ücretsiz yararlanabilirsiniz. Bu çek daha çok İstanbul'dakilere yarayacak ama belki şehir dışından biri bile kazansa belki haftasonluk bir kaçamak yapabilir çünkü bu çek 30.12.2010 tarihine kadar gerçerli! Eşinizle veya bir arkadaşınızla gidebilesiniz diye 2 adet gönderiyorum;)

2)Tommy Hilfiger Marka Kırmızı Cüzdan: Cüzdan diyorum ama cüzdan ile ajanda arası bir şey:) İçinde küçük bir not defteri ve kalem koymak için de bir yer var.

3)H&M Vanilla Cupcake Lip Gloss: H&M'in şeker mi şeker bir dudak parlatıcısı. Hem de Vanilyalı;) Sadece bu şeker şey için bile katılmaya değmez mi;)

4)Hello Kitty'li Pembe Telefon Kılıfı

5)Tahta Boncuklardan Kahveli-Bejli bir adet Kolye

6)Tek Taş Kolye: Ne yazıkki gerçek değil;))

7)Pembe Taşlı Sallantılı Küpe

8)Kahveli Bejli Örgü Kemer: No:98'teki Pembeli Kemerimin aynısı, her bel ölçüsüne ayarlanabilir.

9)Polo Garage Bej Rengi Şapka:

10)Koku Taşı: Evinizin her köşesine güzel ve hoş koku verir, ister sadece şişenin kapağını açarak ister de beğendiğiniz bir kaba koyarak kullanabilirsiniz.

11)Snoopy'li Facial Absorbent Paper: Yüz yağı giderici mendiller, yüzdeki fazla yağı alır ve nemi dengeler.

Öncelikle şunu belirteyim, hediyelerin hepsi bir kişiye gidecek! Gelelim katılım şartlarına;

1-İzleyicim olmanız.

2-Bu postu blogunuzda resimli bir şekilde yayınlamanız ve linkiyle birlikte bu postun altına yorum olarak bırakmanız. (Blogu olmayanlar facebook hesaplarında da paylaşabilirler.) İşte bu kadar!

Çekilişi random.org ile belirleyeceğim, son gün 24 Eylül! 24 eylül'den sonraki yorumlar kabul edilmeyecektir. 25 eylül'de şanslı kişiyi açıklayacağım;) Hadi bakalım hayırlısı!

KATILIMLARINIZI BEKLİYORUM, HERKESE SEVGİLER...

Popular Posts