BiKutuMutluluk yeni yıl 2016 kutusu..

Aslında biz BiKutuMutluluk severlere her ay bi dolu yeni yıl heyecanı yaşatılıyor ya en güzeli o bence. Geçtiğimiz iki yıl boyunca olduğu gibi önümüzdeki yepyeni yıl için de tüm mutlulukları dileyen Aralık 2016 kutusu da yine tüm cicileriyle geldi.
Tam bir yeni yıl ağacı altına yakışacak tatlılığındaki kutusunun içi de yılbaşı heyecanına özel ışıltılarla doluydu. Her yeni yılın olmazsa olmaz mutluluğu 2017 takvimi, her biri ayrı tasarlanmış kartlarıyla koca bir yıl boyunca masamdaki yerine almaya sabırsızlanıyor desem ;) Ve tabii ki motto kartımız da pespembe mutlulukta günler dilemek üzere yerini almak üzere, insta-günaydın karelerinde :) 
Yeni yıl konseptli etiketler ise tam da sevdiğim gibi. Zira geçen kitap kurdu kutusundan çıkan etiketlerden beri BiKutuMutluluk kutularımın en favori objelerinden biri oldu bile BiMutlu etiketlerim. Hep ama hep daha daha olsun desem :) Ve hemen eklemem gerekiyor ki bu ayki tasarım kartlarına bir de dehşet güzel yılbaşı kartları eşlik ediyor ki keyfime değmeyin gitsin. Öyle ki tam da o çocukluğumuzdan hatırladığımız yılbaşı temalı kartları andıran tasarımlarını ben çok ama çok beğendim. Hele ki tam da postcrossing olayına girmeye hazırlanırken süper oldu. Hoş tabii yollamaya kıyabilecekmiyim orası henüz meçhul :)
Üzerimizde de BiMutlu güzellikler olsun diye eklenen yıldızlı eldivenler ve kırmızı rengeyiği broşum pek mi bi güzel ne. Zira hem bugünlerde İzmir'de bile kar yağabilir haberleri dolaşıyor hem de Dreamer bereme pek mi pek uyumlu :) Yepyeni broşum ise tam da broş takındımın yeniden depreştiği bu günlerde yeni yıl konseptime hızır gibi yetişti vesselam. 
Ve kartonetten yılbaşı ağacım ise masamdaki yeni yıl objelerine çok uydu. Öyle ki bilen bilir bu sene esaslı bi büyük yılbaşı ağacım olmadığı için önce mühür küplerimden, sonra yeşil yün iplerden ve yıldız etiketlerden, en son da kitaplarımdan yaptığım mini mini yılbaşı ağaçlarıma resmen kardeş geldi :)
Bu arada unutmadan; deneme paketindeki yüz maskesi, hali hazırda kullandığım yüz maskemden desem :) Çünkü kokusu ve içeriğinin zararsızlığı ile seçmiştim. Çok da memnunum, o yüzden ondan bir numune olması çok mutlu etti. Kesinlikle kullanın, çok güzel.
Ve en sürprislisini en sona bıraktım; zira bu ayki BiMutluDergi'nin o keyifli sayfalarına, pijama partisi kutusundan sonra, çok büyük bir mutlulukla ikinci kez konuk oldum :) Yine bir sinema filmi orijinli yeni yıl yazımı, umarım en az benim yazarken aldığım keyif kadar keyifle okursunuz, seversiniz. 
O zaman bir kez daha hepimiz için, herkes için, minik ya da büyük ama hep mutlulukla dolu bi mutlu yıl, bi mutlu 2017 olsun...

Popular Posts