Valiz gibi çantalarda kaybolanlara duyurulur.. / An announcement to whom get lost in luggage kind bags..

Bilen bilir BuldumBuldum.com adlı sitede acayip enteresan ama bir o kadar da faydalı, hayat kurtarıcı ürünler yer alıyor. Geçenlerde; çantası valiz gibi olan, dolayısıyla içerisinde sürekli kaybolan, anahtarları ışık altında bin zorlukla bulmaya çalışanlar için müthiş bir olay gördüm. Işıklı anahtarlık! Ee doğal olarak bu olaylar ancak bir kadının başına geldiği için onlara göre olduğunu kör gözün parmağına sokacak şekilde tasarım da avize taşı şeklinde yapılmış. Fiyatı da aslında sağladığı yarar ve zaman tasarrufu düşünüldüğünde kısa sürede kâra geçirip kendini karşılayacak cinsten.
Recently, I have encountered with an object which is surely useful for people who has bags like luggage, can easily be lost in them, always struggles with trying to find keys under a street light.. A handbag light like a key ornament… naturally these cases happen to women mostly so the design, with a little bit to much effort, is like a stone from a chandelier. When it comes to price, it can be a profit soon after purchase, after seeing the time saving use of it..
Fiyat/Price: 18,90 TL / £6.99
*http://www.buldumbuldum.com/urun/handbag_light_canta_ici_elmas_lamba/615.aspx *http://www.iwantoneofthose.com/crystal-handbag-light/index.html

Ayrıca bu ürünün dışında Rosanna Kilfedder tarafından tasarlanan, dışındaki güneş paneli ile şarj etme gereksinimi duyulmadan enerjisi toplayıp çanta açıldığı an içini aydınlatan bir başka çanta tasarımının ya da fazla sert çizgilere sahip diğer çanta içi lambalarının da olduğunu söylemem gerek..
Besides this product, i need to tell that there are two other objects which are; firstly a bag designed by Rosanna Kilfedder, that lights up with an electroluminescent blue light when you open it. There's no need to charge the battery, which is a good thing, because it's powered by a flexible solar panel on the outside of the bag; secondly an another handbag light but with a very sharp design..

Popular Posts