Kesinlikle Lancome Miracle Forever.. / Absolutly Lancome Miracle Forever..

İlk kez ablamın İtalya’ya gidiş hediyesi olarak almasıyla tanıştım ve ilk kokuşta resmen bayıldım. Her şey ama her şeyden önce hafif bir koku olmasına rağmen inanılmaz kalıcı. Kokunuz arkanızdan sizi takip ediyor resmen. En azından belirgin 2 olay yaşadım. İlki; ortak mutfağa girdiğimde arkamdan gelen yurt arkadaşımın direk “senin burada olduğunu biliyordum, kokunu koridordan aldım ve evet Jale mutfakta olduğunu anladım” lafıydı. İkincisi ise; İtalyanca kursuna gitmek için yurttan çıkmıştık ve yolda giderken öğle yemeği yemek için durduğumuz trattoria’da, o gün derse geç kalacağını düşündüğümüz arkadaşımızın bizi yakalaması oldu. ve aynen şöyle dedi: “yurda tam girecekken ana kapıda senin kokunu duyunca daha yeni çıktığınızı hemen anladım ve hiç yurda girmeden koşarak buraya geldim”!.. Kalıcılığını daha iyi nasıl anlatabilirim bilmiyorum. Bence bir deneyin, ne kaybedersiniz?!
Not: Sakın Lancome Miracle FOREVER’i, klasik Lancome Miracle’la karıştırmayın! Tamamen farklılar...
I met with it when my sister had given to me as a going to Italy gift. And at first smell, I had fell in love with. Above all…….. even it’s a very lights scent, its incredibly very permanent. Your smell with it comes after you. At least 2 obvious incidents I can tell about. First; when I had entered the common kitchen after me one of my dormitory friend stepped in. And directly told me that “I knew you are in the kitchen cause I smelled your perfume in the hall”. Second; we had just left the building for Italian class and on the way to the faculty we had stopped for lunch at a trattoria. And one of our friend whom we taught she would be late for the class today had caught us there and her exact words were like this: “I was about to go inside the dormitory but I smelled your perfume and knew that you all just left so that I didn’t enter the building and ran immediately here”! I don’t know what else I can say about the permanent feature of the perfume. If you ask me, you don’t lose anything to try it. Try and see…
Ps. Do not confuse Lancome Miracle FOREVER with Lancome Miracle classic. They are totally different…
Tabii ki 3’ünü (vücut şampuanı ve kremi) bir arada kullandığınız da çok daha etkili.. / Of course it is much more effective when you use the 3 of them (body shampoo and crème)..

Popular Posts