2011 Sahip Olunasılar Listesi – Bölüm 1... / 2011 Must-Have List’s – Part 1

1. Vogue US Aralık sayısı okuma-karıştırma seansında gördüğüm ve diğer bilezikleri bulmama vesile olan Banana Republic reklamındaki o ilk bilezik işte buydu.. 12 ayar altından yapılma bu kadar orijinal ve şık bir bilezik için bence fiyatı gayet uygun.. 2011 yılının ilk alınasılarından biri olarak listeye girdi bile...
The first bracelet which was on the Banana Republic ad on Vogue US December issue and happened to lead me to see the other ones was that one! For a bracelet which is 12 K it has a reasonable price in my opinion. As a bracelet which is original and elegant it has already entered the must-have items list for 2011.
2. Harry Potter serisinin yaratıcı J.K. Rowling’in Oprah’la yaptığı şovda taktığı kolye.. Ne yazık ki, tüm aramalarıma rağmen markasını öğrenemedim. Tiffany’s olduğu iddiası ise araştırmam sonucunda boş çıktı. Büyük ihtimal özel yapım bir tasarımcı eseri.
Oprah Interview with the creator of Harry Potter series J.K. Rowling showed me that beautiful necklace. Unfortunately, I couldn’t find the maker of it. The assumption of its being a Tiffany’s has turned out wrong. So probably it is an unique, hand-made cameo.
3. Burt’s Bee Almond Milk Beeswax Cream: Son dönemde kullandığım en güzel el kremiydi. İlk koktuğumda badem kokusundan pek hoşlanmadım ve ellerimin öyle kokacağı hissi itici geldi. Ancak o gün çatlak olan ellerime sürünce ve 5 dk. sonra nasıl çabucak iyileştiğini görmek, verdiği yumuşaklık süperdi.
Burt’s Bee Almond Milk Beeswax Cream: Its one of the best hand cream I have tried recently. When I first spelt, I didn’t like the almond scent and the idea that my hands gonna smell like almond. But after trying and seeing it healed my broken skin in minutes and made it so smooth and soft, I liked it very much..
4. Weleda Wildrosenöl: Vahşi gül kokulu veya gerçek gül kokusu diyebileceğimiz bir kokuya sahip bu masaj yağı bence süper. Bence hem vücudu nemlendirmek için kullanılabildiği gibi, evin belli yerlerine özel yağ haznelerine konularak tüm evin mis gibi gül kokması da sağlanabilir.
Weleda Wildrosenöl: This massage oil has the scent of wild rose and that is great. In my opinion, it can be used to as room oil too. You can put in proper small cups around the house and it can give its rose perfume around it.
5. Chanel No.5: Benim canım parfümümün şu ana kadar hafif versiyonun sadece sahip olduğu “tam çantalık boy” şişesinde de artık olacağını bilmek süper bence..
Chanel No.5: My dearest perfume is in “hand bag size” anymore, finally, as its lighter version used to be. That’s perfect..

Popular Posts