Televizyonda moda [olması gereken]..

Birkaç sene önce nereden duyduysam başlamıştım izlemeye 'In Treatment'ı. ancak her bölümü toplucana tek bir sitede bulamayınca bir noktadan sonra vazgeçmiştim. Geçenlerde nereden duyduysam adını yeniden izlemeye başladım. Tam da keşke şöyle konuşulcak adam gibi biri olsa da terapiye gitsem derken. hem de bu sefer yabancidiziizle.net'te yayınlanan tüm sezonları bir arada ve Türkçe alt yazılı olarak..
in-treatment.jpg
ve birkaç gün sonra da, Saba Tümer'de görüp gülmekten kırıldığım Aşkım Kaçamak adlı terapistin TürkMax'ta 'Buyrun Paylaşalım' adlı programını görünce çok sevindim. Bence abuk sabuk evlilik programları yerine, bizim gibi bu kadar toplumsal sorunu olan, onları çözmeye başta ekonomik olmak üzere birçok nedenden ötürü imkanı bulunmayan kişinin oldukça yoğun olduğu bir memlekette böyle programlar keşke moda olsa da, insanlar bir nebze olsun akıl danışabilse, akıl alabilse, fikir sahibi olsa. ama nerdeee..neyse şimdilik en azından bir başlangıç diyelim..
Screen shot 2012-01-07 at 8.20.38 PM.png
ps. In Treatment'ta Laura-Paul durumunu, deliler gibi merak ederek izlediğimi de not düşmeliyim. Bu ara nedense her bi yerde pek bi fazla olarak karşıma çıkan kadın-erkek 20 yaş fark olayının burada da hortlaması da pek manidar..

Popular Posts